
Kumo to starszy szczeniak, syn naszej byłej podopiecznej Nellki, urodzony we wrześniu 2025. Był adoptowany, a teraz wrócił do nas z powodu “zmiany sytuacji”.
Psiak jest młody, energiczny – do okrzesania! Na co dzień radosny, przyjazny i bardzo pozytywny w odbiorze.
Szukamy świadomych ludzi, którzy zapewnią mu odpowiednią dawkę ruchu i pracy umysłowej. Po zapewnieniu potrzeb będzie on z pewnością cudownym psem.
Kumo jest zaszczepiony, odrobaczony i zachipowany. Z racji wieku nie przeszedł jeszcze zabiegu kastracji i nowy właściciel będzie do tego zobowiązany umową adopcyjną.


